Шановні підприємці та керівники установ!

Дата: 19.01.2018 15:32

У зв’язку з чисельними зверненнями громадян, нагадуємо Вам про необхідність дотримання правил благоустрою, а саме:  встановити урни для сміття біля входу в магазини та адміністративні будівлі, вмикати   вуличне нічне освітлення, що  забезпечує  належні умови для безпечного руху пішоходів.

Особливо це стосується магазинів, які розташовані в місцях великого скупчення людей, таких як промисловий та продовольчий ринки, автостанція.

Згідно «Правил благоустрою  територій смт. Білокуракине та сіл об'єднаної територіальної громади Білокуракинської селищної ради» затверджених рішенням сесії Білокуракинської селищної ради від   01  червня 2016 року    № 9/3  та пп.11.1 та п.11.4 підприємці, керівники підприємств, установ, організацій повинні:

- забезпечувати розміщення майданчиків, контейнерів, урн для збору сміття та твердих побутових відходів у спеціально визначених місцях;

- укладати договори (угоди) на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів, в яких наведені умови збирання, вивезення утилізації та умови розрахунків за надані послуги із підприємствами, діяльність яких пов'язана із збиранням, перевезенням, утилізацією та захороненням твердих побутових відходів;

- власники об'єктів благоустрою або наймачі забезпечують освітлення об'єктів благоустрою та проводять дані заходи за рахунок власних коштів;

Правила благоустрою містять загальнообов'язкові норми на території всіх населених пунктів Білокуракинської селищної територіальної громади, за порушення яких передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні  правопорушення.

За правопорушення у сфері поводження з відходами, відповідно до статті 82 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» для підприємців, посадових осіб підприємств та організацій, передбачений штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір на вивезення побутових відходів, звернутись до КП «Білокуракине-комунсервіс» за адресою смт.Білокуракине вул.Історична,44 для укладання такого договору. (тел. +38 066 73 84 991)

3 19 лютого по 1 березня 2018 року робочою групою, згідно графіку, буде проведено перевірку виконання вимог законодавства у сфері поводження з побутовими відходами, та дотримання правил благоустрою і без додаткових попереджень порушників буде притягнуто  до адміністративної відповідальності, відповідно ст.ст.82,152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Графік

виїзду робочої групи  по перевірці населених пунктів щодо дотримання правил благоустрою

19.02 -21.02.2018   -  Населений пункт: смт. Білокуракине.

22.02.2018 -       Населені пункти: Нещеретове, Калинівське, Паньківка, Цілуйкове.

23.02.2018 -       Населені пункти: Олексіївка, Заїківка, Луб’янка, Бунчуківка, Грицаївка.

26.02.2018   -     Населені пункти: Курячівка, Попівка, Рудове, Хоменкове Перше

27.02.2018  -     Населений пункт: Лизине,  Шапарівка.

28.02.2018  -     Населений пункт: Дем’янівка, Коноплянівка,  Шовкунівка.

01.03.2018  -     Населений пункт: Олександропіль, Климівка, Ляшківка, Приходьківка,

Романівка.

Білокуракинська ОТГ