Білокуракинський район, Луганська область

На території сіл Заїківка та Луб’янка відбулося святкування Нового року в сільських будинках кільтури.

На території сіл Заїківка, Луб’янка відбулося святкування Нового року в сільських будинках кільтури.

В селі Луб’янка святковий концерт розпочався з лотереї,  продовжували свято артисти-аматори,  якими були заспівані новорічні пісні. Участь приймали: Заєць Т.О., Заєць В.І., Луб’яна  Дар’я, Бурсук Сергій.

В селі Заїківка також відбувся святковий концерт, свято розпочалося з виступу Діда мороза та снігуроньки, була святкова лотарея. Участь приймали : Сидоренко Віктор, Заїка Карина, ансамбль « Заїчаночка», «Оксамит», Вітер В.М.

Староста сіл привітав жителів сіл  З Новим Роком, побажав здоров’я , миру, наснаги та всього найкращого.

Свято відбулося за підтримки Білокуракинської селищної ради  та СТОВ «Курячівське».