Білокуракинська громада
Білокуракинський район, Луганська область

В с. Курячівка відсвяткували свято Івана Купала

“Ой, на Івана та на Купала”

з 6 на 7 липня, з розмахом відсвяткували Івана Купала в селі Курячівка .  На березі річки Білої  зібралося багато людей: діти, батьки, запрошені гості. Завітала також на свято  дівчина – Купайлонька. Вона разом з  дівчата квітами та стрічками прикрашали Марену, хлопці змагалися у збиранні дров для купальського вогнища, а потім всі гуртом очищалися і оздоровлювалися, перестрибуючи через багаття. Дівчата танцювали з власноруч сплетеними вінками, а потім ці вінки, відповідно старовинному обряду кидали у річку.

   Під час святкування кожен міг знайти собі заняття до смаку: хлопці мірялись силами у перетягуванні канату, дітлахи стрибали на батутах,  для молоді та всіх гостей відбулося Фаєр-шоу «Красок холі»

Купальських гостей пригощали смачною шурпою.

Ми дякуємо всім, хто допоміг підготувати та спонсорував наше театралізоване свято. Це, зокрема, Білокуракинському селищному голові Сірику С.І., старості сіл Курячівка Хоменкове Перше Кучерявій О.П.,  директору Курячівського СБК Пономаренко Н.Г.,  бібліотекару Курочці О.П. ФОП Лисенко Н.Я. всім учасникам святкої програми.

Спасибі всім!

 « повернутися до списку новин