День Св. Миколая в с.Попівка

Дата: 20.12.2017 10:11

День святого Миколая - одне з найсвітліших і найулюбленіших свят і для малечі і для дорослих. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. На нього чекають мільйони дітей і дорослих в усьому світі, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість, надію та любов.

От і сьогодні, 19 грудня, сам Миколай завітав і до маленьких жителів нашого села. Для дітлахів це було так несподівано. Святий Миколай за традицією прийшов з подарунками, адже всі знають, що це свято солодощів. Роздаючи солодощі Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, добре навчатися, поважати старших та міцного здоров'я.  З гарним  настроєм  діти  пішли  до школи.

А до дошкільнят святий Миколай завітав додому і разом зі своїми помічниками обдаровував  їх подарунками та щирими вітаннями.

Надали допомогу в придбанні солодіщів Білокуракинська селищна рада та ВАТ"Білокуракинський". Висловлюємо їм щиру подяку за надану допомогу.

Вітаємо всіх зі святом святого Миколая!!! Бажаємо щастя,  міцного  здоров'я  та успіхів у всьому!!!