Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)

Дата: 06.12.2017 14:28

Організація громади «Твори добро» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради Білокуракинської ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів»  за адресою: смт Білокуракине, вул.Центральна, 63 А.

Основні види робіт: Постачання  комп’ютерного  обладнання.

Постачальник повинен мати досвід постачання та комп’ютеризації установ та організацій.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пл. Шевченка, 04  смт.Білокуракине,  Білокуракинського  району Луганської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00 27 грудня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище , за телефоном:  06462 2-20-26, +38 0953912711 або e-mail bktergromada@meta.ua