Святкування Нового Року в с. Бунчуківка та Грицаївка

Дата: 09.01.2018 09:11

Новорічні і Різдвяні свята одні з найвеселіших свят зими. Це час коли підводяться підсумки минулого року і прокладається шлях для майбутнього року з його надіями і сподіваннями на краще. А в цьому році напередодні новорічних свят завдяки Білокуракинській ОТГ на декількох вулицях села Бунчуківка було проведено вуличне освітлення, яке добавило яскравих красок  до свята. Так на території сіл Бунчуківка та Грицаївка 30 грудня о 19.05 год почалося свято Нового Року на яке з чудовим настроєм завітало чимало жителів сіл та гостей. Дід Мороз та Снігуронька привітали всіх з новорічними та різдвяними святами. В програмі Бунчуківського будинку культури силами аматорів сцени були підготовлені чудові пісні, гуморески, веселі конкурси в яких прийняли участь як діти так і дорослі. Малеча розважалася біля святкової ялинки та наввипередки спішили  подарувати  Діду Морозу та Снігуроньці веселі вірші , заспівати пісеньки , які приготували для зимових гостей разом з батьками за що отримали подарунки яких чекали цілий рік. Активними виявилися не тільки діти а й дорослі які прийняли  участь у проведенні розважального вечора. Наприкінці свята було організовано яскравий феєрверк, який добавив присутнім веселого настрою. В цей вечір ще довго на території сіл не змовкали святкові нотки.

Отже свято вдалося на славу і велику подяку за  фінансову підтримку в підготовці вечора  висловлюємо Білокуракинській ОТГ, відділу культури Білокуракинської ОТГ, СТОВ "Україна", ПП Галінській В.В., ПП Грицай Г.Г., фізичній особі Перепічаю Г.Ф.