"ТОПоніми Луганщини"

Дата: 07.03.2018 09:03

"ТОПоніми Луганщини" Цикл виставок Білокуракинськой публічной бібліотеки до 80-річчя утворення Луганської області.

3 червня ми відзначаємо 80-річчя утворення Луганської області. З цієї нагоди ЛОУНБ ім.Горького спільно з Луганським обласним відділенням УБА запропонували поглибити знання населення з краєзнавства шляхом циклу інформаційно-книжкових виставок з єдиною назвою "ТОПоніми Луганщини"
Білокуракинська публічна бібліотека підготувала фото - виставку про п'ять відомих місць, які є візитівкою Білокуракинщини:

Історія виникнення нашого селища та  «Відраднівська криниця». Коли виникла? Чому  її так називають?

«Нещеретівські кургани». Що це? Де знаходяться?

«Луб’янські камені». Чим же цікаві ці прості камені?

«Роздолянські ставки» - Один із унікальних куточків природи представлений як дендропарк.

Головний храм району – Свято-Тихонівський в сел. Білокуракине який датується початком  ХVІІІ століття.

Нашому краю є чим пишатися і головне є що показати.

За більш детальнішою інформацією про ці п’ять відомих місць нашого краю звертайтеся до Білокуракинської центральної бібліотеки.