Новий рік у Нещеретівському Будинку культури

Дата: 04.01.2018 08:56

У теплому та затишному залі зустріли Новий рік гості святкового концерту, що відбувся у Нещеретівському Будинку культури. Завдяки реалізації проекту обласного конкурсу місцевого розвитку та за підтримки Білокуракинської територіальної громади  в танцювальному залі Нещеретівського БК було замінено вікна та двері, встановлено сучасну систему електроопалення, придбано нові меблі та обладнано пандус для людей з інвалідністю.

Святкову програму відкрила Журба Тетяна віршем Андрія Гагіна "Зимова подорож сніжинки".  Ведучі свята Крамарєва Тетяна та Журба Анна вітали гостей з Новим роком. Староста села Анатолій Оселедько привітав присутніх на святі та подарував для Будинку культури аксесуари для більярду та світломузику . Музичні вітання для присутніх дарували тріо "Акація" (Харченко Н.С., Крамарєва Т.І., Заїка Н.Ф.), Володимир Мясніков, Сергій Крамарєв, Руслана Мушніна та Маргарита Діденко. Гості заходу приймали участь в різноманітних конкурсах та перегонах, за що були обдаровані призами від Діда Мороза та Снігуроньки (Журба Михайло та Мушніна Руслана). Свято закінчилось Новорічною дискотекою.