Як відсвяткували Масляну в с. Нещеретове

Дата: 18.02.2018 08:54

Чудового зимового дня на площі біля Нещеретівського сільського Будинку культури зібралися мешканці села щоб відсвяткувати традиційне народне свято, яке бере свій початок ще з дохристиянських часів – Масляну.

Ведучі свята – Тетяна Крамарєва та Наталія Заїка відкрили захід, ознайомивши присутніх з історією та традиціями цього свята. Гостей радо вітали Зима (Діденко Н.В.) та Весна (Журба Тетяна), а також господарка цього дня – Масляна (Діденко Л.О.), яка провела веселі конкурси та вікторину та нагородила переможців солодкими призами. З концертною програмою виступили учасники колективу «Калинові зорі», Заїка Н.Ф., Крамарєви Сергій та Тетяна, Журба Тетяна та учні Нещеретівської ЗОШ.

Всі бажаючі пригощалися смачним кулішем, який приготували працівники закладу культури Дубова О.В., Кравцова І.М., Діденко Н.В. та робітник з благоустрою Педько В.Д., та мали змогу поласувати млинцями і варениками від нещеретівських господинь. Матеріальну допомогу на організацію заходу надали Білокуракинська селищна рада та приватний підприємець Галесов С.Г.

Завершилося свято веселим хороводом та спаленням символічного опудала Масляної і народним гулянням.