2 вересня 2017 року мешканці села Лизине традиційно відзначили День села

Дата: 04.09.2017 15:47

У цей урочистий день жителі  зібралися всім селом, щоб віддати належну шану своїй малій батьківщині –  Богом даній землі Лизянській.

Для мешканців села та гостей заходу виступали аматори Лозно – Олександрівського будинку культури та гурт «Берег душі».

Глядачі у залі не залишилися байдужими і радо зустрічали артистів гучними оплесками, які в свою чергу дали заряд енергії та  гарного настрою глядачам.  Свято вели Лапта Надія Іванівна та Вірченко Олена Григорівна, які гарними, щирими, красивими словами вітали односельців.

Лизяни щасливі і горді тим, що були багаті  на почесних гостей та щиро вітали їх на землі Лизянській.

Це:

• Голова Білокуракинської селищної ради Сірик Сергій Іванович,
  • Директор СТОВ «Прогрес» Стешенко Станіслав Васильович,
  • Господиня нашого села- староста Коваленко Ірина Володимирівна.
  • Почеснй громадянин с. Лизине Лавренко Іван Сергійович,
  • Голова Лозно – Олександрівської селищної ради Проценко Ірина Петрівна,
  • Помічник народного депутата України від «Радикальної партії» Ляшко Олега Валерійовича  – Пригеба Григорій Валентинович.

Вони виступили зі словами вітання та подякували всім за любов до рідного села, за працю і творчість,  подарували святкові подарунки.

Село Лизине багате на квіти. Буяють вони різнобарв’ям, село з весни до глибокої осені тоне в кольорах і барвах.

Скрізь квіти: біля двору, в палісадниках, а найкращі, найяскравіші клумби біля  адміністративних приміщень, школи та храму, які були відзначені грошовою премією, а односельців та робітників з благоустрою, які примножують красу  нашого  рідного села відзначили цінними подарунками.

День села зібрав родини не тільки нашого села , а й гостей з сіл Луб’янки, Шапарівки та Макартетиного  у дружнє коло та після святкового концерту всі частували запашною кашею та смаколиками, випеченими кухарями СТОВ «Прогрес».

Бажаючі мали нагоду поласувати шашликом.

Розвагою для наймолодших гостей свята було розмальовка обличчя аква-фарбою  та солодка вата.

Для всіх гостей та жителів села магазином «Ліза» була розіграна святкова лоторея.

Дуже багато вражень отримали люди від танцювального флешмобу та запальної  дискотеки з живою музикою та спецефектами, яку провели  гурт «Берег душі»,  та яка не знала вікових границь.

Під час дискотеки пісні своїм односельцям дарували аматори Лизинського СБК: Коваленко Галина та Лапта Надія.

Під час святкового заходу  люди мали нагоду побачити святковий феєрверк, який подарував жителям села Лизине Баранов Олексій Васильович – директор ПрАТ «Агротон».

Односельці та гості свята отримали незабутнє враження від святкового заходу та до пізньої ночі не хотіли залишати свято, яке запам’ятається їм надовго.

Такий захід став можливий дякуючи  голові Білокуракинської селищної ради Сірик Сергію Івановичу, директору СТОВ «Прогрес» Стешенко Станіславу Васильовичу, помічнику народного депутата України від «Радикальної партії» Ляшко Олега Валерійовича  - Пригебі Григорію Валентиновичу, директору ПрАТ «Агротон» Баранову Олексію Васильовичу, голові Лозно – Олександрівської селищної ради Проценко Ірині Петрівні за прийняте запрошення та надання святкового концерту.

Особливу подяку, навіть стаючи на коліна, висловлювали жителі села  старості Коваленко Ірині Володимирівні, яка зуміла організувати це незабутнє свято.