В селі Заїківка відсвяткували день села

Дата: 18.10.2017 08:32

В прекрасному та мальовничому куточку України, в селі Заїківка відбулося свято День села. В приміщенні будинку культури лунав святковий концерт та гучні оплески. В святковому концерті взяли участь місцеві колективи «Заїчяночка»  та  «Оксамит» , дитячий танцювальний колектив. Своїм чарівним співом всіх привітали Стогнієва  Анна та Олександра , В’ячеслав Вітер. З привітальним словом  до мешканців села звернулися голова Білокуракинської селищної ради Сірик Сергій Іванович та його заступник Носуля Віктор Максимович, староста сіл Заїківки Луб’янки  -   Курочка Роман Сергійович, депутат районної ради  О.І.Чухрай. Були вручені цінні подарунки та нагородженні працівники з благоустрою,  які працювали на території свого села, дбали про красу та естетичну привабливість рідного села . Також отримали подарунки молода сім’я, наймолодший житель  села, ветерани, спортсмени. Після  закінення концерту населення смакувало святковою кашою та різними частуваннями. По завершенню свята відбувся святковий салют.

Хочемо висловити слова вдячності людям, які були не байдужі до свята рідного краю. Свято відбулося за підтримки Білокуракинської селищної ради, старости  села та місцевих фермерів Луб’яного Олега Михайловича,Гнатенка Віктора Петровича, Ромаха Олександра Євгенійовича,Стогнія Романа Олексійовича, Стогнія Володимира Олексійовича, Мілютіна Володимира Семеновича, Світличного Валерія Миколайовича, Заїки Валерія Фридоновича, Стогнія Дмитра Олексійовича.