З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2017 07:55

Вітаю всіх з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Саме органи місцевого саврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Ваші плечі покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст.

Тому бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та нових здобутків. Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, надихатиме на нові звершення задля розвитку кожної громади і України зокрема.

Селищний голова                                                                                                                                                Сірик С.І.