Луганська область, Сватівський район

оголошення

Визнання особи недієздатною. Порядок, наслідки та подовження строку дії рішення

ФІЗИЧНА  ОСОБА МОЖЕ БУТИ ВИЗНАНА СУДОМ НЕДІЄЗДАТНОЮ якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними. Тобто, недієздатність характеризують дві складові: наявність хронічного, стійкого психічного розладу та не усвідомлення особою значення своїх дій та неспроможність курувати ними. (ст. 39 Цивільного кодексу України)

13:34 04.06.2021

ДО ВІДОМА БДЖОЛЯРІВ

У 2020 році бджолярі в Україні вперше мали можливість отримати дотації на утримувані бджолосім’ї. Уряд продовжив дію програми підтримки галузі тваринництва, зокрема бджільництва, на 2021 рік.

15:36 03.06.2021

Шановні мешканці Білокуракинської громади, підприємці, роботодавці!

Статтею 43 Конституції України гарантовано право громадянина на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується; право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Цією ж статтею Конституції передбачений законодавчий захист права на своєчасне одержання винагороди за працю.

14:42 24.05.2021

Шановні мешканці громади!

Білокуракинська селищна рада запрошує вас прийняти участь у висаджені саджанців сосни на території селища Білокуракине (в районі питомнику лісництва по вул.Магістральна). Акція озеленення відбудеться спільними зусиллями Білокуракинської селищної ради, ГО «В єдності-майбутнє України» та представників з Західної України 22 травня 2021 року о 09 год 00 хв. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до акції озеленення.

13:02 18.05.2021