Луганська область, Сватівський район

оголошення

Шановні мешканці Білокуракинської громади, підприємці, роботодавці!

Статтею 43 Конституції України гарантовано право громадянина на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується; право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Цією ж статтею Конституції передбачений законодавчий захист права на своєчасне одержання винагороди за працю.

14:42 24.05.2021

Шановні мешканці громади!

Білокуракинська селищна рада запрошує вас прийняти участь у висаджені саджанців сосни на території селища Білокуракине (в районі питомнику лісництва по вул.Магістральна). Акція озеленення відбудеться спільними зусиллями Білокуракинської селищної ради, ГО «В єдності-майбутнє України» та представників з Західної України 22 травня 2021 року о 09 год 00 хв. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до акції озеленення.

13:02 18.05.2021

Порядок укладання колективних договорів, здійснення повідомної реєстрації

Колективний договір - це нормативно-правовий договір, що укладається на виробничому рівні між роботодавцем і найманими працівниками з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин та узгодження інтересів суб'єктів соціального партнерства. Колективний договір укладається між роботодавцем і одним або кількома профспілковими (чи іншими уповноваженими на представництво трудовими колективами) органами, а у разі відсутності таких органів - представниками трудящих, обраних та уповноважених трудовим колективом. Колективний договір традиційно вважається одним із основних інститутів трудового права. Відповідно до ст. 2 Закону України “Про колективні договори і угоди” колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях  незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

13:24 22.04.2021