Увага! Важлива інформація!

Білокуракинська селищна рада на  виконання листа Луганської обласної військово-цивільної адміністрації № 7/0101-31-1329 від 25.03.2020 року та протоколу Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року № 10 із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19 звертається з проханням терміново відповідно до законодавства вжити заходів щодо запровадження суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

08:18 27.03.2020

Карантин не привід для вчинення домашнього насильства /Про запобігання та протидію домашньому насильству

Нагадуємо: Під домашнім насильством розуміється будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь.

10:14 19.03.2020