ОГОЛОШЕННЯ!!!!

04 березня 2020 року о 09 год 00 хв в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості, за адресою: вул..Історична,59,  відбудеться фінансовий звіт Білокуракинського селищного голови за 2019 рік. Запрошуємо всіх бажаючих на захід.

08:36 27.02.2020

Увага! Важлива інформація!!!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Новопсковський район електричних мереж повідомляє: У зв’язку з існуючою ймовірністю припинення постачання природнього газу на Луганську ТЕС , яка належить ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО», відбудеться зупинка генерації станції з 07 год. 00 хв.  01 лютого 2020 року. ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» за командою регіонального диспетчерського центру НЕК «Укренерго» буде виконувати обмеження споживачів електроенергії згідно затверджених графіків 2019 -2020 рр.

15:25 31.01.2020