Луганська область, Сватівський район

оголошення

Надійшла постанова державного приватного виконавця про стягнення грошових коштів на користь фінансової компанії на підставі виконавчого напису нотаріуса

З урахуванням приписів ст.ст. 15, 16, 18 ЦК України, ст.ст. 50, 87, 88 Закону України «Про нотаріат» захист цивільних прав шляхом учинення нотаріусом виконавчого напису полягає в тому, що нотаріус підтверджує наявне в стягувача право на стягнення грошових сум або витребування від боржника майна. Це право існує, поки суд не встановить протилежного.

08:28 16.07.2021

Визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю в судовому порядку

Родина  проживає в будинку власник якого помер понад 10 років назад, спадкоємці померлого власника спадщину  не прийняли чи можна оформити документи на будинок в судовому порядку?

08:26 16.07.2021

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту корегованої Стратегії розвитку Білокуракинської селищної територіальної громади до 2028 року.

09:22 15.07.2021