Луганська область, Сватівський район

оголошення

На платформі "Дія. Цифрова освіта" доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою»

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

11:17 02.08.2021

До відома страхувальників: оформлення заяви-розрахунку з е-лікарняними

Заява-розрахунок для отримання матеріального забезпечення застрахованим особам за е-лікарняними оформлюється страхувальниками з урахуванням відмінностей між е-лікарняним та паперовим лікарняним.

11:11 27.07.2021

Вимоги безпеки під час збору врожаю ранніх зернових

Для сільгосппідприємств розпочалася гаряча пора – збір врожаю ранніх зернових. З настанням жнив в аграрному секторі економіки значно зростають обсяги виконуваних робіт, збільшується тривалість сільськогосподарських робіт упродовж доби та кількість осіб, залучених до виробничих процесів. Саме в цей період збільшується кількість нещасних випадків на виробництві, які призводять до отримання травм різного ступеня тяжкості та смертей.

11:04 27.07.2021