Оголошення

Можливість створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 р. № 2497-VIII (далі – Закон № 2497) внесено зміни до Закону України «Про фермерське господарство», а саме доповнено статтею 81, яка має назву «Особливості створення та діяльності сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи».

16:49 10.07.2019

Консультація Міністра юстиції України

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

13:19 09.07.2019

Увага оголошення!!!

Білокуракинська селищна рада, як представницький орган Білокуракинської селищної територіальної громади цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати  цінові пропозиції для виконання  робіт за об»єктами:

15:57 05.07.2019

Штрафів за порушення трудового законодавства має побільшати

Урядом напрацьовано законопроект «Про безпеку праці та здоров’я працівників», до якого залучають й профспілки. Планують, що він запрацює уже з 2020 року. Серед новацій, зокрема, зміни до ст. 265 КЗпП, яка визначає штрафи за порушення законодавств про працю.

15:26 03.07.2019

Працівник просить перенести відпустку на інший період: як діяти, щоб не порушити законодавство

Зміна термінів надання відпусток, відображених у графіку, може бути проведена за узгодженням сторін трудового договору і за умови виникнення обставин, що змушують перенести щорічну відпустку. Якщо працівник просить перенести відпустку, наприклад за сімейних обставин, на інший період чи надати її в стислі терміни і роботодавець не заперечує щодо зміни у графіку періоду використання ним відпустки, то в заяві працівник може висловити своє бажання про одержання заробітної плати за неї в терміни, визначені між ним і роботодавцем і це не вбачається порушенням законодавства про працю. Слід зазначити, що черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.

15:22 03.07.2019