Оголошення

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті, що проходить по селищу Білокуракине.

16:15 29.10.2019

До уваги роботодавців: все, що необхідно знати про проведення медичних оглядів працівників певних категорій

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області доводить до відома роботодавців, що  наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 №246, зареєстрованим в міністерстві юстиції України 23.07.2007 за №846/14113 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2012 №107), затверджений Порядок проведення медичних оглядів  працівників певних категорій (далі – Порядок).

11:10 29.10.2019

Увага, гриби! Отруєння грибами небезпечне для життя.

Аналіз випадків отруєнь грибами  свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Отруєння також можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях чи уздовж швидкісних трас.

10:13 21.10.2019

Чи можливо зареєструвати право власності у разі втрати державного акту на право власності на земельну ділянку та свідоцтво про право власності?

Майже кожна людина є власником об’єкта нерухомого майна (квартири, житлового чи садового будинку, земельної ділянки та ін..)

15:50 10.10.2019

Шановні Білокуракинці!

У рамках проведення заходів з упорядкування адресного господарства смт. Білокуракинев межах підготовки до проведення чергового Всеукраїнського перепису населення у 2020 році. Білокуракинська селищна рада звертається з прохання до ОСББ та громадян, які не мають на будівлях номерних знаків, що віповідають поштовим адресам будинків, встановити їх у місячний термін.

14:32 27.09.2019

Прийом громадян у ЦНАПі.