Що робити, щоби не отруїтися грибами і як себе поводити, якщо це сталося

Літо та осінь — чудові пори року, які мають багато спокус. Одна з них — це збір грибів. Гриби - своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У грибах знаходиться значна кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

08:10 03.07.2018

Про залучення до проекту підтримки мікропідприємництва

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, реалізує новий проект (інформація додається), що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.

15:15 02.07.2018

Увага оголошення!!!

Білокуракинська селищна рада, як представницький орган Білокуракинської селищної територіальної громади цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання  робіт за об»єктами:

10:19 25.06.2018

Про недопущення загибелі бджіл

Білокуракинська селищна рада звертає увагу на необхідність дотримання агровиробниками встановлених вимог стосовно обробки сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами.

09:08 19.06.2018