Оголошення

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс на придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Для ознайомлення з умовами конкурсу просимо звертатись до конкурсної комісії Білокуракинської селищної ради за адресо: площа Шевченка, 4, смт. Білокуракине, обл. Луганська, 92200. каб. № 16

09:32 08.08.2019

НОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ПРАВ

З 23 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 599 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”. Зазначеною постановою в новій редакції викладено Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно далі — (Порядок).

11:41 31.07.2019