Оголошення

Чи можливо зареєструвати право власності у разі втрати державного акту на право власності на земельну ділянку та свідоцтво про право власності?

Майже кожна людина є власником об’єкта нерухомого майна (квартири, житлового чи садового будинку, земельної ділянки та ін..)

15:50 10.10.2019

Шановні Білокуракинці!

У рамках проведення заходів з упорядкування адресного господарства смт. Білокуракинев межах підготовки до проведення чергового Всеукраїнського перепису населення у 2020 році. Білокуракинська селищна рада звертається з прохання до ОСББ та громадян, які не мають на будівлях номерних знаків, що віповідають поштовим адресам будинків, встановити їх у місячний термін.

14:32 27.09.2019

Прийом громадян у ЦНАПі.