Увага конкурс!!! «Благодійна Україна – 2019»

У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» (далі – Конкурс). У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в м. Києві навесні 2020 року. Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі – 1 березня 2020 року.

09:36 20.01.2020

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс щодо визначення виконавців послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Білокуракинської селищної територіальної громади.

У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які мають відповідну матеріальну базу для надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів, транспортні засоби, які відповідають вимогам статті 35 Закону України "Про відходи":

15:33 23.12.2019