Луганська область, Сватівський район

оголошення

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Як і паперові, автоматично сформовані на підставі медвисновку е-лікарняні є підставою для отримання матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.

11:12 15.09.2021

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!

Білокуракинська селищна рада повідомляє, що з 01 вересня 2021 року розпочинається прийом проектних пропозицій на конкурс «Бюджет участі Білокуракинської СТГ на 2022р.». Прийом заявок триватиме в період з 01.09.2021 р. по 01.11.2021р. З детальною інформацією можна ознайомитися за тел. (06462)21134 або на офіційному сайті Білокуракинської селищної ради -  https://bilokurakynska-gromada.gov.ua/  в розділі «Бюджет участі».

14:04 30.08.2021