Білокуракинський район, Луганська область

ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ

Організація громади «Твори добро» Луганської області та Програма розвитку ООН Програма  RPP  цією об’явою запрошують постачальників комп’ютерного обладнання з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції  на поставку техніки (електронна черга) в межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради Білокуракинської ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів»  за адресою: смт Білокуракине, вул. Центральна, 63 А.

Постачальники повинні  мати досвід поставок обладнання  такого типу для офісів.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пл. Шевченка, 04  смт. Білокуракине,  Білокуракинського  району Луганської області.. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 50 (п’ятдесяти  днів) з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за вищенаведеною адресою з дати опублікування цього оголошення до 10.00 год. за київським часом 02 квітня   2018 року,  після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище , за телефоном:06462 2-20-26, +38 0953912711 або e-mail   bktergromada@meta.ua  або 050 381 44 61 -  Молошний Анатолій– координатор ОРЦГ  в Луганської  області.