Техніка безпеки під час збору врожаю ранніх зернових та круп’яних культур

Починаються жнива. Прагнення аграріїв зібрати врожай в найкоротші терміни, часто в умовах нестійких погодних умов, при недостатній кількості прибиральної техніки, значної її зношеності і низької надійності спонукає керівників господарств, спеціалістів і безпосередніх виконавців робіт нехтувати вимогами охорони праці та протипожежної безпеки, що в кінцевому результаті часто призводить до сумних наслідків.

16:14 09.07.2018

Карантинні бур'яни

Амброзія полинолиста – один з небезпечних карантинних бур’янів. Це однорічна рослина родини складноцвітних. Через свою виняткову шкодочинність, негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів.

08:12 03.07.2018

Що робити, щоби не отруїтися грибами і як себе поводити, якщо це сталося

Літо та осінь — чудові пори року, які мають багато спокус. Одна з них — це збір грибів. Гриби - своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У грибах знаходиться значна кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

08:10 03.07.2018

Про залучення до проекту підтримки мікропідприємництва

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, реалізує новий проект (інформація додається), що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.

15:15 02.07.2018