Увага, гриби! Отруєння грибами небезпечне для життя.

Аналіз випадків отруєнь грибами  свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Отруєння також можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях чи уздовж швидкісних трас.

10:13 21.10.2019

Чи можливо зареєструвати право власності у разі втрати державного акту на право власності на земельну ділянку та свідоцтво про право власності?

Майже кожна людина є власником об’єкта нерухомого майна (квартири, житлового чи садового будинку, земельної ділянки та ін..)

15:50 10.10.2019

Шановні Білокуракинці!

У рамках проведення заходів з упорядкування адресного господарства смт. Білокуракинев межах підготовки до проведення чергового Всеукраїнського перепису населення у 2020 році. Білокуракинська селищна рада звертається з прохання до ОСББ та громадян, які не мають на будівлях номерних знаків, що віповідають поштовим адресам будинків, встановити їх у місячний термін.

14:32 27.09.2019

Прийом громадян у ЦНАПі.